ROTHENBERGER About us

Hakkımızda

ROTHENBERGER Alet ve Makine Dünyasına Hoşgeldiniz!

 

ROTHENBERGER, 65 yılı aşkın bir süredir geniş kapsamlı yüksek kalite boru işleme alet ve makineleri üretmektedir. 6.000 adetten fazla ürünle sektörün en geniş ürün yelpazesini sunarak müşterilerine tek bir adresten hizmet alabilmelerini imkanlı kılmıştır.

 

Hedefimiz, müşterilerimizin çalışmalarını kolaylaştırarak en kısa zamanda ev verimli işi yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Ürünlerimizin %60'dan fazlası kendi fabrikalarımızda üretilmektedir.  Bu şekilde ürünlerin kalitesi en yüksek standartlarda tutulduğu gibi yaratıcı ve yeni ürünler konusunda da her zaman en öndeyiz. Ürünlerimizle ilgili 200'den fazla patent ve markamızla sektörümüzün lideriyiz.

 

Dünya çapında 500'den fazla satış danışmanı ile müşteri ve bayilerimizin her zaman yanındayız. Ürün demonstrasyonlarıyla ve kişiye özel profesyonel eğitim ve tanıtımlarımıza müşteri ve partnerlerimizin sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip edebilmelerine yardımcı oluyoruz. Bayilerimizi ve ustalarımızı İstanbul'daki eğitim merkezimizde ağırladığımız gibi özel eğitimler için Almanya'daki TEC -Center'den yararlanmaktayız.

 

Eğitim ve ürün tanıtımı talepleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. 0 216 449 24 85