ROTHENBERGER Commitment to Quality

Kalite Anlayışı

Kalite her zaman ROTHENBERGER şirketin merkezi değeri olmuştur. Kalite en yüksek görevimizdir. Bu ROTHENBERGER müşterilerimize temel sözdür, ve her zaman sözümüzü tutmanın peşindeyiz.

Özel araştırma ve geliştirme

ROTHENBERGER kendi bünyesinde inovasyon ve geliştirme dayanmaktadır. Ar-Ge oranı iyi endüstri standardı değerlerin üzerinde ve 180'den fazla patent ve marka ürünlerin yüksek kalite. Araştırma TEC Center Kelkheim / Almanya ve Abadiano / İspanya'da hem de diğer uluslararası kuruluşlara, boru işleme için yeni ve daha iyi çözümler için mühendislerimiz sizin için çalışıyorlar.

% 60 fazla kendi üretim oranı

Önemli bir kalite standartı için % 60 fazla kendi üretim, bu yüksek kaliteninin garantisidir. Şirketin kendi üretim Kelkheim / Almanya ve Abadiano / İspanya ve beş uluslararası düzeyde oluşmaktadır.

Sürekli İyileştirme Süreci

ROTHENBERGER' de sürekli iyileştirilmesi süreci taahhüdü, kurum kültürü üretim ve ürün kalitesi sıkıca bağlanır. Bu standart bir metodoloji olarak test ve iyileştirme hizalar iç ve dış kriterler esas hedef odaklaı, ROTHENBERGER Operasyonel Mükemmellik Programı bunu ifade eder.

ISO-sertifikalı kalite yönetimi

ROTHENBERGER şirketin<media 1899> ISO 9001</media> kalite politikasına uygun olarak bir kalite belgesine sahiptir, uygulamaya yönelik ve kullanıcı dostu olan, kullanımı kolay, geliştirme, pazarlama ve bilgi ile başlar. Buna göre, müşterinin uygulamasındaki ürün yelpazesini Beş alana gruplandırılır:

  • Kurulum
  • Servis ve Bakım
  • ROWELD® Plastik boru kaynak
  • Soğutma ve Klima
  • Universal el aletleri